Obsah

UDÁLOSTI V OBCI

V této kapitole najdete informace o různých sportovních a společenských akcích, termínech jednání zastupitelstva a o všem ostatním co je spjato se životem naší obce.


Případné náměty a připomínky jsou vítány, stejně jako informace o sportovních a kulturních akcí, které budou organizovány v katastru obce a přilehlých obcích.

 

O akcích informujte úřad obce. Kontakty na úřad zde...

Aktuality

27.05.2020

Pozvánka na výstavu masožravých rostlin "Živé pasti" - Olomouc

Pozvání na výstavu masožravých rostlin Živé pasti, která začíná příští týden ve Sbírkových sklenících Flora Olomouc. Výstava se koná od 4. do 14. června, každý den od 9:30 do 18. hod.

Detail

24.04.2020

Novinky z naší obce do Vašeho telefonu 1

Novinky z naší obce do Vašeho telefonu

Vzhledem k současné situaci, víc než jindy, všichni potřebujeme aktuální informace. Všechny novinky a důležité zprávy z našeho webu můžete mít ve svých mobilních telefonech. Je tu pro Vás mobilní aplikace V OBRAZE. Pokud ji ještě nemáte, velmi jednoduše a rychle si ji nainstalujete. Tato služba je pro všechny občany zdarma.

Detail

01.04.2020

Informace k plánované uzavírce uliceVěžní Šternberk

harmonogram plánované uzavírky

Detail

25.02.2020

Obec Lužice přivítala 9 nových občánků

Dne 25. ledna 2020 proběhlo v prostorách Mateřské školy Lužice historicky 1. oficiální vítání občánků obce Lužice narozených v kalendářním roce 2019. Přítomné rodiče, děti a hosty nejprve přivítal starosta obce Mgr. Jaroslav Žaluda, následovalo hudební vystoupení dětí z Mateřské školy Lužice a po slavnostním proslovu přistoupil starosta k samotnému přivítání nových občánků. Rodiče dětí převzali z rukou starosty a místostarosty pana Orsága pamětní list, kytici a finanční dar a poté vše stvrdili podpisem do pamětní knihy narozených dětí. Průběh celého slavnostního aktu byl zaznamenán fotografem panem Doleželem a na závěr akce byla vyhotovena společná fotografie rodičů, dětí a vedení obce.

Detail